Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Split – Parçalanmış

Split    

PG-13 117 Dakika DramGerilimKorkuTürkçe Altyazı

7.6
IMDB: 7.6/10 864 oy

, , ,

1 adaylık

USA

17101

Çalışmıyorsa bildir

Kişilik bozukluğu yaşayan ve bunu çevresine de oldukça yansıtan Kevin tam olarak 23 kişiye yakın insanın farklı yaşlarında ve farklı kişiliklerine sahiptir. Durum böyle olunca kendisine hakim olamayan Kevin gündüz vaktinde üç kızı kaçırır ve yer altında bir sığınağa hapseder. Bu üç kız zamanla Kevin ve onun 23 kişiliğiyle ayrı ayrı tanışma durumunu yaşayacaktırlar. Kevin’den kurtulmanın yollarını arayan kızların işi hiç de kolay olmayacaktır sonuç olarak bu aynı zamanda yirmi dört kişiyle mücadele etme anlamına gelmektedir.

Bir önceki filmimiz olan Hızlı ve Öfkeli 8 - Fast and Furious 8 - The Fate of the Furious başlıklı filmimizde fast 8 izle, furious 8 izle ve hızlı ve öfkeli 8 izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Split – Parçalanmış
Split – Parçalanmış
Split – Parçalanmış
Split – Parçalanmış
Split – Parçalanmış
Split – Parçalanmış
Split – Parçalanmış
No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 Comments

 1. Zema dedi ki:

  İnsan beyninin nelere kadir olduğunun bir örneği bu filmin konusu .. günümüzde insan , beyninin %10 nu anca kullanabiliyormuş. Bu deyerin üzerine çıkılabilinirse beyin gücüyle bedenimizin kimyasını deyiştirebiliyormuşuz.. Bu filmdeki baş karakter 23 kişiliğe giren biri ve beyin gücüyle bedenini vahşi ve yırtıcı hayvan gibi kullanabiliyor. Kısacası Super bir film . Kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler admin.

 2. Aybis dedi ki:

  Ses neden bozuk

 3. deniz pamir dedi ki:

  gerçek bir performans….bayıldım

 4. Arsee dedi ki:

  Tam anlamıyla mükemmeldi.Teşekkürler admin.

 5. Asa zemzem dedi ki:

  Gerçeklik
  Bu psiikoloji de olan insanlar var malesef çift ruh tranvası ,üst zeka beynin insan beynindeki oyunları (hastalık) olabilir ,, Flim gerçekten güzeldi , birden filim sitesine teşekkür ederim ..

 6. Sema dedi ki:

  Güzel seyredilecek bir film tavsiye ederim

birden