hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle
Noktabet
Noktabet
Noktabet

Adem’in Oğlu Abu – Abu, Son of Adam

Abu, Son of Adam    

N/A 101 dakika DramHint FilmleriIMDB 7,0+ FilmlerTürkçe Dublaj

7.9
IMDB: 7.9/10 893 oy

, , ,

9 ödül

India

391

Çalışmıyorsa bildir

24 Haziran 2011 yılında sinema salonlarında gösterime giren Adem’in Oğlu Abu filmi dram ögeleri ile özenerek yapılmış bir film olarak karşımıza çıkıyor. Çekimleri Hindistan’da yapılan film 101 dakikalık bir seyir keyfi sunuyor. Yönetmenliğini Salim Ahmed’in yaptığı filmin senaryosu da Salim Ahmed’e aittir. Adem’in Oğlu Abu filminin başrol oyuncuları ise Salim Kumar, M.R. Gopakumar, Jaffer Idukki gibi isimlerdir. İMDB 7.7 değerindeki puanı ile herkesin izlemesi gereken bir filmdir.
Filmin konusu ise Abu ismindeki belli bir yaşa gelmiş içinde iyilikten başka bir şey barındırmayan bu adamın en çok istediği şey için verdiği çabayı bizlere anlatıyor. Bu büyük çabasının altında yatan sebep ise hacca gitme ile dolup taşan sevgisi ve tutkusudur. Abu ve karısının hacca gitmek için para toplamaya başlamaları ile başlarına gelen olaylardan oluşan bir hikaye izliyoruz.

Bir önceki filmimiz olan Grinin Elli Tonu - Fifty Shades of Grey başlıklı filmimizde 2015 film izle, fifty shades of grey film izle ve grinin 50 tonu film izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Adem’in Oğlu Abu – Abu, Son of Adam
No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kapat

birden