hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle
Noktabet
Noktabet
Noktabet

Caótica Ana – Kaotik Ana

Chaotic Ana    

N/A 118 dakika DramKomediTürkçe Altyazı

6.4
IMDB: 6.4/10 3,757 oy

, , ,

1 ödül & 1 adaylık

Spain

3445

Çalışmıyorsa bildir

Ana, babasıyla birlikte bir mağarada yaşayan genç bir sanatçıdır. Eğitimini sadece babasından almış ve yaşadıklarından öğrenmiş, kötülüklerle dolu olduklarına inandıkları dünyadan izole edilmiş bir şekilde, olabilecek en basit hayatı yaşamaktadırlar. Günün birinde şans eseri, genç sanatçıları arayıp bulan, eğitim alıp yetişmelerini ve ilerlemelerini sağlayan Justine ile tanışırlar ve Justine Ana’yı şehre götürür. Ana, şehirde (Madrid) gördükleriyle mest olmuştur, heyecanlanlıdır. Bundan sonrası ise doğayla bütünleşmiş bir genç kızın modernizme adaptasyon olup olamayacağı bir süreçtir.
Yönetmen kardeşinin anısına yaptığı bu filmde, iyiliklerin anası “Ana”nın gerçeküstü öyküsünü anlatılıyor. Ana hipnozun etkisiyle oradan oraya baş döndürücü savrulmaları yaşar ve yaşatırken, film gerçeküstülüğün fantastik dünyasını yansıtıyor. İyi seyirler..

Bir önceki filmimiz olan Baraka - The Shack başlıklı filmimizde Baraka 720p izle, Baraka full izle ve Baraka izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Caótica Ana – Kaotik Ana
No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kapat

birden