hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle
Noktabet
Noktabet
Noktabet

Lorenzo’nun Yağı – Lorenzo’s Oil

Lorenzo's Oil    

PG-13 129 dakika DramIMDB 7,0+ FilmlerTürkçe AltyazıTürkçe Dublaj

7.2
IMDB: 7.2/10 16,541 oy

, , ,

2 Oscar adaylığı, 5 adaylık

USA

2333

Çalışmıyorsa bildir

7 yaşına kadar herhangi bir rahatsızlık belirtisi göstermeyen normal bir çocuk olan Lorenzo Odone’da bir zaman sonra birden bayılmalar ve hafıza kayıpları baş göstermeye başlar. ADL isimli tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanan Lorenzo için doktorlar da en fazla birkaç yıl yaşam süresi biçerler.

Herhangi bir tıp bilgisi olmayan Augosto ve Michaela çifti çocuklarını kurtarmak için bütün zamanlarını tedavi için bir umut bulabilmekle harcarlar. Yaptıkları araştırmalar sonucu hastalığın kandaki zararlı yağ asitlerinden olduğunu öğrenen çift, bir tedavi geliştirebilmek için her yolu denemeye başlar.

Lorenzo’s Oil, oğullarını kurtarmak için her türlü yolu deneyen ve buldukları tedavi tıp literatürüne giren Lorenzo Odone ve ailesinin gerçek hayat hikayesini anlatıyor. En fazla 2 yıl yaşayabileceği söylenen Lorenzo’nun hastalığı, bu tedavi sayesinde daha fazla ilerlemedi ve Odone, 2008 Mayıs ayında 30 yaşında hayatını kaybetti. Nick Nolte ve Susan Sarandon’ın performanslarıyla güçlenen film, Susan Sarandon’a da üçüncü Oscar adaylığını getirmişti.

Bir önceki filmimiz olan Baraka - The Shack başlıklı filmimizde Baraka 720p izle, Baraka full izle ve Baraka izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Lorenzo’nun Yağı – Lorenzo’s Oil
Lorenzo’nun Yağı – Lorenzo’s Oil
No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kapat

birden