hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle
Noktabet
Noktabet
Noktabet super724 yerli film izle

Maggie’s Plan – Kördüğüm

Maggie's Plan    

R 98 dakika KomediRomantikTürkçe Dublaj

6.6
IMDB: 6.6/10 935 oy

, , ,

1 adaylık

USA

168

Çalışmıyorsa bildir

Maggie’s Plan Karen Rinaldi tarafından orijinal hikayesine dayanan yönettiği ve Rebecca Miller tarafından yazılmış bir 2015 Amerikan romantik komedi filmi. Filmin başrollerini Greta Gerwig, Ethan Hawke, Bill Hader, Maya Rudolph, Travis Fimmel, Wallace Shawn, Ida Rohatyn, Monte Greene ve Julianne Moore. Film, 12 Eylül 2015 tarihinde 2015 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde dünya prömiyerini vardı ..
Her zaman olduğu gibi – – hayatının mükemmel kontrol Maggie (Greta Gerwig), genç ve bağımsız bir New Yorker, tek bir anne olmak ve eski bir üniversite tanıdık (Travis Fimmel) yardımı ile kendini dölleme karar verdiğinde, o gibi görünüyor . Maggie olan evlilik Georgette (Julianne Moore) John (Ethan Hawke) adında bir “ficto kritik antropolog”, için düştüğünde Ancak, bu titizlikle planlanmış işlem yine kaderin değişkenliğine karşı çalışır – parlak ama zaman alıcı Columbia Üniversitesi Profesörü – parçalanıyor.

Bir önceki filmimiz olan Gerçeğin İki Yüzü - The Last Face başlıklı filmimizde Gerçeğin İki Yüzü 720p izle, Gerçeğin İki Yüzü full izle ve Gerçeğin İki Yüzü izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Maggie’s Plan – Kördüğüm
Maggie’s Plan – Kördüğüm
Maggie’s Plan – Kördüğüm
Maggie’s Plan – Kördüğüm
Maggie’s Plan – Kördüğüm
Maggie’s Plan – Kördüğüm
No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kapatcolony

birden