hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle
Noktabet
Noktabet
Noktabet

Nomads – Göçebeler

Nomads    

R 91 dakika GerilimGizemKorkuTürkçe Dublaj

5.5
IMDB: 5.5/10 2,755 oy

, , ,

N/A

USA

128

Çalışmıyorsa bildir

Predator Die Hard gibi ünlü filmlerin yönetmeni John McTiernanın ilk yönetmenlik deneyimi olan filmin konusu: Fransız antropolog Jean Charles Pommier (Brosnan)  Los Angeles’a taşındığında peşinden Göçebeler adı verilen şeytani ruhlarda gelir…
Fransız bir antropolog Los Angelasa taşınır. Lakin bir zamanlar keşfettiği ve gün ışığına çıkardığı soyu tükenmiş bir kabilenin kötü ruhları antropoloğun ardından Los Angelasa gelmiştir. Acil serviste ölen adam ölümünden sonra sırrının yanında olan acil servis doktorununda Flax (Lesley-Anne Down) anlamasıyla genç kadın da kendine delilik ve bela getiren bu topluluktan kurtulmak için antropoloğun sevgilisini bularak ondan Jean Charlesa olanlar hakkında birşeyler öğrenmeye başlar çünkü antropoloğun ölümünden sonra doktor beyninde antropoloğun yaşadıkılarını psişik olarak bazen görmeye başlamıştır.

Bir önceki filmimiz olan Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 başlıklı filmimizde fast 8 izle, furious 8 izle ve hızlı ve öfkeli 8 izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Nomads – Göçebeler
Nomads – Göçebeler
Nomads – Göçebeler
Nomads – Göçebeler
No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kapat

birden