hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle
Noktabet
Noktabet
Noktabet

The Money Pit – Para Tuzağı

The Money Pit    

PG 91 dakika KomediRomantikTürkçe Dublaj

6.3
IMDB: 6.3/10 36,830 oy

, , ,

N/A

USA

545

Çalışmıyorsa bildir

Başrollerinde Tom Hanks ve Shelley Long’un oynamış olduğu Para Tuzağı izle adlı filmin, yönetmenliğini “My Favorite Year”, “City Heat”, “Deniz Kızları”, “Küçük Zampara”, “The Shrink Is In” ve “Marci X” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı kurt sinemacı Richard Benjamin üstlenmiştir. Senaryosu David Giler tarafından kaleme alınan The Money Pit, Manhattan’daki evlerini boşaltıp daha lüks bir eve taşınan Walter ve Anna çiftinin, yaşadığı olayları ele almaktadır.

Bütçesi 10 milyon dolar olan The Money Pit adlı film, gişede ise yaklaşık 55 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini Kathleen Kennedy, Art Levinson ve Frank Marshall üçlüsünün üstlenmiş olduğu Para Tuzağı adlı filmin, müziklerini ise Michael Colombier ele alıp icra etmiştir. 1986 ABD yapımı olan The Money Pit adlı filmin, IMDb puanı ise 6,3’dür. 1 saat 31 dakika süresi olan komedi türündeki Para Tuzağı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Tom Hanks (Walter Fielding, Jr.), Shelley Long (Anna Crowley Beissart Fielding), Alexander Godunov (Max Beissart, the Maestro), Maureen Stapleton (Estelle), Joe Mantegna (Art Shirk), Philip Bosco (Curly) ve Josh Mostel (Jack Schnittman) ön plana çıkmıştır.

Bir önceki filmimiz olan Hızlı ve Öfkeli 8 – Fast and Furious 8 başlıklı filmimizde fast 8 izle, furious 8 izle ve hızlı ve öfkeli 8 izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

The Money Pit – Para Tuzağı
The Money Pit – Para Tuzağı
The Money Pit – Para Tuzağı
The Money Pit – Para Tuzağı
The Money Pit – Para Tuzağı
The Money Pit – Para Tuzağı
No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kapat

birden